Wycieczka klas siódmych

 W dniu 20 października 2017r. uczniowie klas siódmych wybrali się na wycieczkę, podczas której mieli możliwość poznania nowych zakątków kraju oraz jego środowiska przyrodniczego. Trasa wycieczki wiodła malowniczym szlakiem w Rudawach Janowickich, przez Starościńskie Skały, ruiny Zamku Bolczów, schronisko Szwajcarka, aż do punktu widokowego Sokolik, z którego rozpościerała się przepiękna panorama na Karkonosze. W międzyczasie wszyscy uczestnicy wyprawy mieli okazje posilić się upieczonymi przy ognisku kiełbaskami oraz po prostu odpocząć i zrelaksować. Taki aktywny wypoczynek na górskich szlakach to była czysta przyjemność, zwłaszcza przy tak sprzyjającej, pięknej pogodzie.

Czytaj więcej

Koncert edukacyjny „Ricky Lion – cztery kontynenty”

Czytaj więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w piątek, 13.10.2017r. ,  w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Część artystyczna uroczystości została przygotowana przez klasy 5c, 6a, 6b i 6c  pod opieką p. Marii Wasyliszyn, p. Iwony Zawiły, p. Katarzyny Kała  i p. Justyny Malczyk, a oprawę muzyczną przygotował p. Adam Miszkuro.

Uczniowie przygotowali humorystyczne przedstawienie pokazujące kilka scenek z życia szkoły, oraz wiele ciekawych piosenek ukazujących ciężką pracę nauczycieli. Swoimi występami uczniowie wzbudzili ogromny entuzjazm nauczycieli, koleżanek i kolegów.

Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.
Apel wszystkim się podobał, a pracownikom naszej szkoły życzymy nieustannej satysfakcji z pracy.

Czytaj więcej

Park Trampolin „GoJump”

Dnia 11.10.2017r. klasy 5c, 6a i 6b wybrały  się na wycieczkę do Wrocławia. Główną atrakcją tamtego dnia był słynny Park Trampolin GoJump. Zabawa rozpoczęła od krótkiej rozgrzewki, którą poprowadził trener. Po jej zakończeniu każdy  znalazł odpowiednią dla siebie rozrywkę: jedni rzucali piłką do kosza, inni  spędzili czas w basenie pełnym gąbek, z którego wbrew pozorom trudno było się wydostać, jeszcze inni próbowali pokonać,  zawieszony nad basenem z gąbkami, tor przeszkód.   Po dwóch godzinach  pobytu w parku  wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale też bardzo zadowoleni!

Czytaj więcej

Srebrna Góra- wycieczka klas czwartych

Czytaj więcej

Warsztaty dla rodziców

w

Warsztaty dla rodziców – pdf

Czytaj więcej