Zapisy do klas 0 i I


Szkoła Podstawowa nr1 w Świdnicy ul. Galla Anonima 1, ogłasza zapisy uczniów do klas zero i pierwszych oraz  pierwszej integracyjnej na rok szkolny 2015/2016.  Do zapisów potrzebny jest dowód osobisty, skrócony odpis aktu urodzenia, PESEL dziecka i karta zgłoszenia, która jest do pobrania w sekretariacie  lub na stronie szkoły. Zapisy będą trwały do 31 marca 2015 roku.

W pierwszej kolejności będą zapisywane dzieci z rejonu,  spoza rejonu według kolejności zgłoszeń.

*Do klasy integracyjnej dzieci będą zapisywane zgodnie z regulaminem rekrutacji.

*

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA

(Dziecko zamieszkałe w rejonie)

pobierz plik

*

(Dziecko zamieszkałe poza rejonem)

pobierz plik

 

Czytaj więcej

Misterium Domu Chleba czyli Betlejem

To już po raz kolejny przyszło nam występować na deskach teatru podczas XXIII Świdnickiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych. I jak co roku towarzyszyło nam wiele emocji i przeżyć.

Czytaj więcej

Koncert dla najmłodszych

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

14.01.2014r. odbył się koncert uczniów szkoły, którzy uczą się grać na instrumentach muzycznych. Skierowany był do uczniów najmłodszych klas.

Czytaj więcej

Jasełka

W tym roku, w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły społeczność naszej szkoły  klasy czwarte.Pod okiem swoich  wychowawców, uczniowie przygotowali bożonarodzeniowe jasełka. Przedstawieniu towarzyszyły kolędy i świąteczne życzenia.

Czytaj więcej

Akcja „Góra grosza” zakończona

W tym roku szkolnym udało nam się uzbierać 1212,50 zł.

Klasy I-III zebrały 764,07, klasy IV-VI 448,43. Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.

Sumy zebrane przez klasy IV-VI zostały podzielone przez ilość uczniów w danej klasie. Na tej podstawie SU przyznał punkty, które zostaną wliczone do konkursu SUPERKLASA SP1.

Czytaj więcej

4a i 4b w świecie Narnii

Klasy 4a i 4b  na języku polskim weszły właśnie w świat Narnii. Zafascynowani baśniową rzeczywistością sami weszli w role poszczególnych bohaterów i na lekcji zaprezentowali wybrane postaci.

Czytaj więcej