Zapisy do klas 0 i I


Szkoła Podstawowa nr1 w Świdnicy ul. Galla Anonima 1, ogłasza zapisy uczniów do klas zero i pierwszych oraz  pierwszej integracyjnej na rok szkolny 2015/2016.  Do zapisów potrzebny jest dowód osobisty, skrócony odpis aktu urodzenia, PESEL dziecka i karta zgłoszenia, która jest do pobrania w sekretariacie  lub na stronie szkoły. Zapisy będą trwały do 31 marca 2015 roku.

W pierwszej kolejności będą zapisywane dzieci z rejonu,  spoza rejonu według kolejności zgłoszeń.

*Do klasy integracyjnej dzieci będą zapisywane zgodnie z regulaminem rekrutacji.

*

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA

(Dziecko zamieszkałe w rejonie)

pobierz plik

*

(Dziecko zamieszkałe poza rejonem)

pobierz plik

 

Czytaj więcej

” Zostań Walentynką”

 

 

DSCN0293.1

13 lutego uczniowie klasy III a: Zuzanna Synkowska, Rozalia Miszkuro i Bartosz Rejowski wraz z nauczycielem wspomagającym Anną Sochocką roznosili w klasach I – III Walentynki.

Czytaj więcej

Zarządzenie Dyrektora Szkoły

W Informacjach w zakładce „Dla Rodziców” znajduje się pełny tekst ZARZĄDZENIA NR1 DYREKTORA SZKOŁY z dnia 10.02.2015r. w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom przed szkołą.

Czytaj więcej

” Karnawał na Bałkanach”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

To tytuł  kolejnego muzycznego koncertu edukacyjnego, jaki miał miejsce w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję posłuchać na żywo tradycyjnych melodii bałkańskich, bardzo żywiołowych tańców Mołdawii, Rumunii, Serbii, Hercegowiny.

Czytaj więcej

„Moja przygoda z wybrana postacią mitologiczną”

 

 

indeksTo tytuł pracy literackiej w tegorocznym XI Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym, który odbędzie się 24 kwietnia 2015r.  Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr1 w Świdnicy oraz Urząd Miejski w Świdnicy  zapraszają  uczniów szkół podstawowych  do wzięcia udziału w konkursie.

Czytaj więcej

Zakończenie akcji ,,Podziel się z innymi”

Jaki może być najlepszy prezent w Boże Narodzenie? Dzielenie się z potrzebującymi. Dlatego z radością i kolędą na ustach Robert Korólczyk wraz z ekipą kolędników już po raz drugi roznieśli prezenty i dobrą nowinę w ramach w akcji „Podziel się z innymi”. 

Zabawki, sprzęt AGD, żywność, chemia gospodarcza i wiele innych artykułów o łącznej wartości blisko

Czytaj więcej