ROZMOWY O BEZPIECZEŃSTWIE

Rozmowy o bezpieczeństwie

IMG_20160524_110003

24 maja uczniowie klasy I a i II e wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Powiatowej Komendy Policji w Świdnicy z panem Robertem Topolskim, które miało na celu poruszenie tematu BEZPIECZEŃSTWA w  Ruchu Drogowym oraz  jak należy zachować się w kontaktach ze zwierzętami i obcymi osobami.

Czytaj więcej

MARSZ I A

Uczniowie klasy I a uczestniczyli w Marszu,

Czytaj więcej

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

20 maja w ramach „Tygodnia Bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie z przedstawicielami Straży Pożarnej, którzy na teren naszej szkoły przyjechali wozem strażackim.

Czytaj więcej

Spotkanie dla rodziców 19 maja 2016 r.

zdj1

19 maja 2016 r. w naszej szkole w ramach odbywającego się „Tygodnia bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie dla rodziców dotyczące bezpieczeństwa dzieci online. Jak wiemy cyberprzestrzeń stała się współczesnym placem zabaw wielu dzieci, dlatego tak ważne jest podnoszenie własnej świadomości na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu, jak również poznanie narzędzi, aby dzieci były bezpieczne. Temu właśnie miało służyć spotkanie poprowadzone przez p. Katarzynę Kałę i p. Iwonę Zawiłę. 

Czytaj więcej

W związku z Tygodniem bezpieczeństwa w Naszej szkole, uczniowie klasy II d wraz z wychowawcą i panią Anią Sochocką wybrali się do siedziby Straży Miejskiej oraz Komendy Policji w Świdnicy. Spotkanie w Straży odbyło się pod hasłem „Jedni idą, drudzy jadą, a ja Ci radzę, abyś nie był obijany, prawostronny ruch wskazany”.

Czytaj więcej

ASY Z TRZECIEJ KLASY

19 maja 2016 r. dwaj przedstawiciele klas trzecich: Marceli Boczyło z 3b i Oskar Bodnar z 3d wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy pt. „Asy z Trzeciej Klasy”w Sp4. 

Czytaj więcej