Konkurs SUDOKU

Zapraszamy do udziału w III Międzyszkolnych Rozgrywkach Sudoku, które odbędą się 8 grudnia 2014r. w Społecznej Szkole Podstawowej. Eliminacje szkolne zorganizowane będą 21 listopada 2014r.

 

Sudoku

Regulamin

 

 

 

Czytaj więcej

„Koncert na łące”

Tegoroczne Imieniny Biblioteki przebiegały pod hasłem  „Koncert na łące”.  Odbył się on  na cześć odnalezienia pszczółki Mai, którą szukały zwierzątka łąkowe i dzieci z klas pierwszych.

Czytaj więcej

Konkurs Poezji Patriotycznej

Jak co roku odbył się już w naszej szkole Konkurs Poezji Patriotycznej. Było tak wielu chętnych, że odbyły się najpierw eliminacje szkolne, na których wyłoniono trzech zwycięzców i przyznano trzy wyróżnienia,

Czytaj więcej

„Dzień spódnicy i kolorowych spodni”

Dnia  30.10.2014 zorganizowaliśmy w naszej szkole „Dzień spódnicy i kolorowych spodni”. Uczniowie oraz nauczyciele byli zobowiązani do przebrania się. Zabawa  została  zorganizowana  przez Samorząd Uczniowski i wliczona do konkursu  Superklasy SP1. W tym dniu niemal wszyscy uczniowie klas starszych włączyli się do konkursu. Sekcja porządkowa Samorządu uczniowskiego dokonała kontroli. Wyniki w zakładce – Informacje – Dla uczniów – Samorząd- Konkursy.

Czytaj więcej

W zdrowym ciele – zdrowy duch!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnia 17 października w czasie długiej przerwy, uczniowie wraz z nauczycielami przystąpili do wspólnej zabawy. Nauczyciel Wychowania Fizycznego, Justyna Malczyk w ramach akcji „Jesteśmy Fit”, przeprowadziła zajęcia fitness.

Czytaj więcej

„Dary jesieni”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W październiku Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na jesienną dekorację „Dary jesieni”. 31 października wszystkie klasy zaprezentowały swoje prace. Jury w składzie: p. Urszula Dziedzic oraz  p. Małgorzata Żołędziewska dokonało oceny dekoracji. Każdy z członków jury przyznawał punkty w skali 0-3. Wyniki w zakładce – Samorząd – Konkursy

Czytaj więcej