V rocznica posadzenia Dębu Katyńskiego

Przejmująca, patriotyczna uroczystość odbyła się w naszej szkole. Uczniowie wraz z gośćmi uczcili pamięć ofiar katyńskich a w szczególności Mikołaja Króla, aspiranta na cześć którego pięć lat temu, na dziedzińcu szkoły posadzono Dąb Pamięci. Dąb wzrasta, tak jak pamięć uczniowska o dziedzictwie ofiar Katynia.Rocznica posadzenia dębu jest dla szkoły mobilizacją do codziennej pracy na rzecz ojczyzny. Jest to również wspaniałe podziękowanie m.in. dla rodziny Mikołaja Króla, wnuczki Hanny Walerewicz, która przyjechała do szkoły z Poznania i z niezwykłym wzruszeniem mówiła o tym jak ważne dziś jest trwanie w szacunku i pamięci dla tego, co wydarzyło się w 1940r.

Czytaj więcej

Uwaga!

W związku z nieobecnością nauczycieli klas IV-VI zebrania z rodzicami zostały przeniesione na 28.05.2015r., godz. 16.00 ( oprócz klasy Va)

Czytaj więcej

Zagłosuj na Podwórko NIVEA

 

NIVEA buduje 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw. Jedno z nich może powstać w Twojej okolicy.

Zdecyduj, gdzie powstanie Podwórko NIVEA

 

GŁOSUJ TUTAJ!!!

Czytaj więcej

Towarzystwo NASZ DOM dziękuje

001

Czytaj więcej

Zapraszamy!

 

Jeżeli kochasz muzykę, a taniec jest Twoją pasją, te zajęcia są właśnie dla Ciebie

Szkolna grupa cheerleaderek składa się z 18 dziewcząt z klas IV – VI. Mają własne stroje i duże niebieskie pompony. Dziewczęta spotykają się raz w tygodniu we wtorki o godz.715 i pod okiem pani Justyny Malczyk uczą się nowych choreografii, które później mają okazję zaprezentować podczas meczów II ligowej drużyny siatkarskiej MKS Świdnica, w czasie uroczystości szkolnych i zawodów sportowych.

Przyjdź i przekonaj się, może to właśnie Ty będziesz miała okazję być jedną z nich!

Czytaj więcej

Dar Serca

14.05.2

 

Uczniowie klas O-III oraz świetlicy naszej szkoły w ramach „KONKURSU PAN HILARY TO JA I TY” zebrali i przekazali podopiecznym Świdnickiego Koła Polskiego Związku Niewidomych kwotę 230 zł, za co dostali podziękowanie od organizatorów konkursu. Gratulujemy!

 

 

 

14.05.1

Czytaj więcej