UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Czytaj więcej

LISTA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH ROK SZKOLNY 2016/2017

LISTA UCZNIÓW Kl IV

Czytaj więcej

KSIĄŻKA NA WAKACJE!

 

W dniach 22-23.06.2016 r. chętni uczniowie mogą wypożyczyć książki na wakacje.

 

Czytaj więcej

PODZIĘKOWANIE

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursów w SP1

W dniu 16 czerwca 2016 r. odbył się w  naszej szkole apel porządkowy. Zostały wtedy wręczone nagrody i dyplomy dla wszystkich uczniów wyróżnionych w konkursach, organizowanych w drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016. Rozstrzygnięto zarówno konkursy przedmiotowe, jak również plebiscyt na najlepszego sportowca szkoły i konkurs na Superklasę SP1

 

DSC02901

Czytaj więcej

HYDROPOLIS – CENTRUM NAUKI O WODZIE

15.06.2016 r. najaktywniejsi członkowie Kółka Dziennikarskiego pojechali na wycieczkę do pobliskiego Wrocławia. Celem było mało komu znane Centrum Nauki o Wodzie – Hydropolis. Mieliśmy dziennikarskiego nosa, bo faktycznie Hydropolis okazało się ciekawym miejscem, gdzie o wodzie można się było naprawdę sporo dowiedzieć, ale najlepsze okazało się to, że można było też tę wodę dotknąć, bowiem wzdłuż wejścia zainstalowana jest kurtyna wodna, która nie tylko jest atrakcją dla oka, ale i dla ciała. Każdy mógł się tam schłodzić i biegać dosłownie między kroplami. A że pogoda nam sprzyjała, to żal było nie skorzystać.

Wycieczka ta była nagrodą, dla tych, którzy najwytrwalej pracowali w Kółku Dziennikarskim, przez cały rok tworząc gazetkę szkolną „Ploteczki z Jedyneczki”.

Red. Naczelny: Agnieszka Pętal

Czytaj więcej