Jasełka

W tym roku, w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły społeczność naszej szkoły  klasy czwarte. Pod okiem swoich  wychowawców, uczniowie przygotowali bożonarodzeniowe jasełka. Przedstawieniu towarzyszyły kolędy i świąteczne życzenia.

Czytaj więcej

Akcja „Góra grosza” zakończona

W tym roku szkolnym udało nam się uzbierać 1212,50 zł.

Klasy I-III zebrały 764,07, klasy IV-VI 448,43. Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.

Sumy zebrane przez klasy IV-VI zostały podzielone przez ilość uczniów w danej klasie. Na tej podstawie SU przyznał punkty, które zostaną wliczone do konkursu SUPERKLASA SP1.

Czytaj więcej

4a i 4b w świecie Narnii

Klasy 4a i 4b  na języku polskim weszły właśnie w świat Narnii. Zafascynowani baśniową rzeczywistością sami weszli w role poszczególnych bohaterów i na lekcji zaprezentowali wybrane postaci.

Czytaj więcej

Mikołajki

Dnia  6.12.2014 obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Uczniowie byli zobowiązani do przyniesienia atrybutu Świętego Mikołaja. Zabawa  została  zorganizowana  przez Samorząd Uczniowski i wliczona

Czytaj więcej

III Międzyszkolne Rozgrywki Sudoku

Już za nami III Międzyszkolne Rozgrywki Sudoku, które odbyły się 8 grudnia 2014r. w Społecznej Szkole Podstawowej w Świdnicy. W konkursie wzięło udział pięć świdnickich szkół (SP1, SP4, SP6, SP105, SSP). Celem konkursu jest kształcenie umiejętności logicznego myślenia, zachęcanie dzieci do rozwiązywania łamigłówek logicznych w wolnym czasie – ukazanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych

 

3 grudnia to Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych. Jak co roku zorganizowaliśmy uroczystość z okazji tego święta.

Czytaj więcej