Wpisy od admin

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW PODCZAS FERII ZIMOWYCH

Ferie 2018-harmonogram zajęć dla uczniów

 

Czytaj więcej

Uwaga! Zmiana terminu zebrań z rodzicami

Następuje zmiana terminu zebrań z rodzicami:

Klasy I – III 31 stycznia 2018 r.

Klasy IV – VII 1 lutego 2018 r.

Czytaj więcej

Przemiłe spotkanie…

W dniu 11 stycznia 2018 roku klasy 6a i 6b gościły w szkole panie: Adriannę Kaszubę i Małgorzatę Prończuk ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy wraz z Teklą, bardzo pogodną suczką, która od kilku miesięcy czeka w schronisku na nowy dom.

Pani Adrianna przybliżyła uczniom zasady funkcjonowania schroniska, opowiedziała o zwierzętach tam przebywających, o prawidłowym obchodzeniu się ze zwierzętami, o świadomej adopcji zwierząt, która musi być decyzją całej rodziny. Uczniów  najbardziej zainteresował temat wolontariatu w schronisku. Wielu uczniów zadeklarowało, że tuż po ukończeniu trzynastu lat, zgłosi się do schroniska jako wolontariusze, bo chcą poświęcić swój wolny czas i wspierać podopiecznych schroniska.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania!

Czytaj więcej

Straż pożarna

Naszą szkołę odwiedzili niedawno przedstawiciele straży pożarnej. Dzięki temu wiemy już, kto jest ich patronem i kiedy obchodzą swoje święto. Panowie zostawili po sobie dobre wrażenie i … ogromne kalendarze:)
Czytaj więcej

Dzień Dziwaka

W środę w naszej szkole było kolorowo, wesoło i … tak jakoś dziwnie…

Na korytarzach i w klasach można było spotkać uczniów w niecodziennych strojach- w piżamach, szlafrokach, zaskakujących nakryciach głowy… W  ten właśnie sposób świętowaliśmy Dzień Dziwaka, wszak nie od dziś wiadomo, że dziwny jest ten świat… 😉

Czytaj więcej