Nasi Laureaci 2016/2017

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

Kategoria „wiedza o mitologii”

I miejsce: EMIL PŁOCZYNIAK

DSC05169

Kategoria „praca plastyczna”

Nagrody: Timoteo Lema , Adrian Bętkowski

Kategoria „praca literacka”

Nagrody:

Michał Szymaszkiewicz , Rafał Wiszniowski , Samuel Zinkiewicz

GRATULUJEMY!

DSC05078

los

IMG_20170127_111800

W dniu 27stycznia 2017r. w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu,

pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, odbyła się

część pisemna finału II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek.

Wśród finalistów znalazł się uczeń naszej szkoły

 Samuel Zinkiewicz z klasy VIc.

W konkursie języka angielskiego wzięło udział około dziesięć tysięcy uczestników z Dolnego Śląska, a Samuel okazał się jednym z 56 najlepszych!

 Nasz uczeń już teraz uzyskał tytuł

FINALISTY II DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO zDolny Ślązaczek
 dla uczniów szkół podstawowych Dolnego Śląska w roku szkolnym 2016/2017.

los

DSC04462

W dniu 27.01.2017r. w bibliotece naszej szkoły odbył się XIII Szkolny  Konkurs Pięknego Czytania pod hasłem „ Grzeczność nie jest rzeczą łatwą”.

Wyniki:

I miejsce

Liwia Żak – kl.5b

II miejsce

Natalia Wiecheć – kl.6a

 

Wyróżnienie

Agata Pawłowska- kl.4c

Nikola Makarowska – kl.4a

Jakub Stawarz- kl.5b

Zuzanna Synkowska- kl.5c

Jakub Lis – kl.6a

Stanisław Madziara- kl.6a

W XIII Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania naszą szkołę reprezentować będą: Liwia Żak i Natalia Wiecheć

los

Wyróżnienie w XXV Jubileuszowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych dla grypy TPS za jasełka „Przez siano…do Boga”. Scenariusz i reżyseria- Małgorzata Kowalska, opiekun kółka teatralnego TPS.

los

Znalezione obrazy dla zapytania santa obrazek

W dniu 21 grudnia 2016r. odbył się w naszej szkole                       konkurs j. angielskiego

Santa’s Spelling Competition

Mistrzami ortografii angielskiej okazali się:

Kamil Grzelak (z 4c)

Antoni Pieszczoch (z 5b)

Jakub Lis (z 6a)

los

flaga-wielkiej-brytanii-ruchomy-obrazek-0018

Lista uczniów SP nr 1 w Świdnicy zakwalifikowanych

do etapu powiatowego

II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego

zDolny Ślązaczek 2016/2017:

Jakub Lis – z klasy VIa

Samuel Zinkiewicz – z klasy VIc

Do etapu finałowego (części pisemnej)

II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego

zDolny Ślązaczek 2016/2017

zakwalifikował się:

 

Samuel Zinkiewicz

los

XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny 10.10.2016 r.

Zuzanna Wolińska 6b, Emilia Hardy 6b, Jakub Lis 6a

Gratulujemy!

los

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 24.10.2016 r.

Nagrody: Zuzanna Wolińska 6b, Julia Koza 5c, Zuzanna Synkowska 5c

Wyróżnienia: Amelia Pieszczoch 6b, Julia Pisowicz 6b, Dorota Polak 4s, Jakub Lis 6a

Gratuluemy!

los

Międzyszkolny Konkurs Biblijny

z Ewangelii wg św. Łukasza „Ewangelia Miłosierdzia” 24.11.2016 r.

Nagrody: Michał Szymaszkiewicz 5d, Grzegorz Janiak 5b, Emil Płoczyniak 6c

Gratulujemy!

dsc04327 dsc04328 dsc04329

los

Hania Lipowska z klasy III b zdobyła wyróżnienie w Konkursie Plastycznym ” Szli na Zachód Osadnicy”. Gratulujemy!

los

Uczennica klasy I a Antonina Janicka zajęła II Miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Las i jego mieszkańcy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie pracy plastycznej.

Gratulujemy Tosi !!!

los

Nasza laureatka w konkursie ortograficznym 🙂

los

I Przegląd Teatrzyków Szkolnych „Zielony Teatrzyk” w Mrowinach

Data: 26.04.2016r.

Organizator: Szkoła Podstawowa w Mrowinach

Dzieci: z klasy IIc i Ia

III miejsce w kategorii klas I-III

los

XV Przegląd Małych Form Teatralnych w Świdnicy
Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 105 w Świdnicy
Nagrody Indywidualne za wybitne kreacje aktorskie dla :

  • Krzysztofa Stęplewskiego – kl. 2c
  • Oliwiera Kaniaka -kl. 2c

los

XI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II „Arka”

Organizator – MDK Świdnica

Termin – 16.05.2016 r.

Wyniki

nagroda dla Zuzanny Synkowskiej

los

Dyplom za udział w „Barce Radości” Jedyneczek.

DYPLOM ZA UDZIAŁ BARKA RADOŚCI 6.05.2016 ROZŚPIEWANE JEDYNECZKI

los

Wyróżnienie w X Rodzinnych potyczkach z Ortografią dla Krystiana Pniewskiego z klasy III b i jego mamy. Gratulujemy!

wyróżnienie 0002

los

I  POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Organizator – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy

Termin – 31.03.2016

Wyniki

I miejsce

Martyna Bujak kl. VIa

Martyna otrzymała także nagrodę, która uprawnia ją do podjęcia nauki w klasie I z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Świdnicy od roku szkolnego 2016/2017, z której postanowiła skorzystać.

los

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  MATEMATYCZNY PITAGORAS

Organizator – Szkoła podstawowa nr 6 w Świdnicy

Termin – 14.03.2016 r.

Wyniki

I miejsce

Hanna Karwowska kl. VIa

IMG_3152

los

“CHECK YOUR ENGLISH/PRÜFE DEIN DEUTSCH” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Organizator – Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum w Świdnicy

Termin – 10.03.2016 r.

Wyniki

I miejsce

Martyna Bujak kl. VIa

Martyna otrzymała również nagrodę, która uprawniała do podjęcia bezpłatnej nauki w klasie I z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego i niemieckiego Społecznego Gimnazjum Fundacji “Naszej Szkole” w Świdnicy w roku szkolnym 2016/2017 i kontynuowania bezpłatnej nauki przez okres trzech lat.

los

V MARATON MATEMATYCZNY

Organizator – Gimnazjum nr 4 w Świdnicy

Termin – 10.03.2016 r.

Wyniki

III miejsce

Hanna Karwowska kl. VIa

Helena Szmajduch kl.VI a

WP_20160310_14_04_07_Pro

 

los

Międzyszkolny Konkurs SUDOKU

Organizator – Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy

Termin – 07.03.2016 r.

Wyniki

II miejsce w kategorii klas III – IV Maja Banaszak

II miejsce w kategorii klas V – VI Amelia Pieszczoch

WP_20160307_12_07_25_Pro

los

XI Spotkania z matematyką

Organizator – Gimnazjum nr 2 w Świdnicy

Termin – 02.03.2016 r.

Wyniki

III miejsce

Hanna Karwowska kl. VIa

Helena Szmajduch kl.VI a

Jakub Kuryło kl. VI a

Wiktoria Łaszcz kl. VI a

Mateusz Nawrocki kl. VI a

WP_20160307_17_34_20_Pro

los

XII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

„Ale wkoło jest wesoło”

Organizator – SP nr1 w Świdnicy

Termin – 25.02.2016 r.

Wyniki

Wyróżnienie

Hanna Karwowska kl. VIa

Victoria Ronzat kl. VIb

los

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

„Ale wkoło jest wesoło”

Termin: 19.02.2016 r.

Wyniki

Nagroda

Hanna Karwowska kl. VIa

Victoria Ronzat kl. VIb

Wyróżnienie

Anastazja Bejnarowicz kl. IVd

Jagoda Krzak kl. IVb

Michał Szymaszkiewicz kl. IVd

Zuzanna Wolińska kl. Vb

los

Międzyszkolny Konkurs ” Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”

los

Konkurs „Colgate – zabawka moich marzeń”

Organizator:

Colgate-Palmolive Manufacturing Poland Sp. z o.o.

SP 1 w Świdnicy

Termin: 22.12.2015 r.

Wyniki:

I miejsce

Wiktoria Wolańska kl. 5c

II miejsce

Natalia Wiecheć kl. 5a

Martyna Stawiana kl. 4d

III miejsce

Maria Marczuk kl. 4c

Oliwier Kużdżał kl. 4d

w konkursie przyznano również wyróżnienia

los

Międzyszkolny Turniej Speed Stacks

Organizator:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Licznikowiec -2009” w Świdnicy

Termin: 28.11.2015 r.

Wyniki:

III miejsce drużynowo:

Katarzyna Wójcicka kl. 6a, Kajetan Taurogiński kl. 4d, Stanisław Madziara kl. 5b,  Jan Kaźmierczak kl. 4d

20151128_133317

los

IX Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy Klas trzecich

” SUPERGŁÓWKA”

Organizator:

SP nr 6 w Świdnicy

Termin: 26.11.2015 r.

Wyniki:

I miejsce

Dorotka Polak  kl.3c

Oskar Bodnar kl. 3d

los

IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

,,Niebezpieczne sytuacje w szkole”

Organizator:

SP nr 315 w Swidnicy

PCK

Termin: 24.11.2015 r.

Wyniki

III miejsce

Weronika Waśniowska kl. 2b

Wyróżnienie

Klaudia Zając kl. 3c

los

Szkolny Konkurs Czytelniczy

,,Czy znasz legendy Dolnego Śląska”

Termin: 20.11.2015 r.

Wyniki

kategoria klas IV

I miejsce

Hubert Nowicki kl. 4d

II miejsce

Michał Szymaszkiewicz kl. 4d

III miejsce

Grzegorz Janiak kl. 4b

***

kategoria kl. V

I miejsce

Theofani Kułak kl. 5b

Emil Płoczyniak kl. 5c

II miejsce

Amelia Pieszczoch kl. 5b

III miejsce

Stanisław Madziara kl. 5b

***

kategoria kl. VI

I miejsce

Bogna Kiszecka kl. 6a

Jakub Kuryło kl. 6a

II miejsce

Urszula Marmajewska kl. 6a

III miejsce

Hanna Karwowskakl. 6a

los

Powiatowy Konkurs Poetycki Poezji Patriotycznej

,,Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”

Organizator:

Urząd Miasta Świdnica

Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

 Świdnicki Ośrodek Kultury

Termin – 6.11.2015 r.

Reprezentanci naszej szkoły:

Izabela Burska kl. VIa

Jakub Krzyżanowski kl. Vc

Jakub Kuryło kl. VIa

II etap – tytuł finalisty

Jakub Kuryło kl. VIa

los

XIV Świdnicki Międzyszkolny

Konkurs Ortograficzny

Organizator – SP nr 105 w Świdnicy

Termin – 28.10.2015 r.

Wyniki

I miejsce

Bogna Kiszecka kl. 6b

Wyróżnienie

 Martyna Bujak klasa 6 a

los

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

” Szlakiem Legend Dolnego Śląska”

 

Organizator – biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy

Termin- 23.10.2015 r.

Wyniki:

 I miejsce

Jakub Lis kl. 5a

 

II miejsce

Zuzanna Synkowska kl.4c

Mateusz Nawrocki kl. 6a

Wyróżnienie:

Magdalena Halicka, kl.IVa

Grzegorz Janiak kl.IVb

Jakub Stawarz kl.IVb

 Antonina Furtak kl.IVd

Julia Pisowicz kl. Vb

Emil Płoczyniak  kl.Vc

Izabela Burska kl.VIa

los

Konkurs Plastyczny

z okazji 35. rocznicy powstania

Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ,,Solidarność”

Organizator – Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania

oraz Zarząd Oddziału NSZZ ,,Solidarność”Dolny Śląsk w Świdnicy

pod patronatem Przewodniczącego Zarządu Regionu  Dolny Sląsk NSZZ ,,Solidarność” we Wrocławiu

Termin – 4.09. 2015 r.

Wyniki

kategoria klas I-III

I miejsce

Hanna Lipowska kl. 3b

Czytaj więcej

Nasi laureaci

Konkursy międzyszkolne

2011/2012

2012/2013

2013/2014

2014/2015

Czytaj więcej