Nauczyciele

 

 

Nazwisko i imię
Przedmiot/stanowisko
Begierska  Renata edukacja wczesnoszkolna
Boś Joanna fizyka
Czarnecka Agata j. angielski/plastyka
Danieliszyn Jolanta nauczyciel wspomagający/zajęcia techniczne
Dziedzic Ewa wychowawca świetlicy
Franieczek Beata edukacja wczesnoszkolna
ks. Frącek Krzysztof religia
Gablewska Agnieszka j. polski
Gregorczyk Iwona chemia
Kała Katarzyna przyroda/geografia
Kamińska Jolanta religia
Kasprzyk Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Kaszyńska Małgorzata nauczyciel wspomagający
Kaźmierowski Stanisław religia
Kaźmierska Anna matematyka
Kogut Anna nauczyciel wspomagający / rewalidacja indywidualna
Kowalska Małgorzata język polski
Kozieł Małgorzata pedagog
Krasowska Aleksandra j. niemiecki
Kufner Elżbieta bibliotekarz
Kupryciuk Katarzyna historia
Kurnicka Monika wychowanie fizyczne
Lenda-Kwartowicz Kamila j. angielski
Lipińska Jolanta nauczyciel wspomagający
Łopatowska  Dorota j. angielski
Mackiewicz Anna edukacja wczesnoszkolna
Magierowska Magdalena wychowawca świetlicy
Malczyk Justyna wychowanie fizyczne
Marszałek Krzysztof zajęcia komputerowe
Mazurek Eliza wychowawca świetlicy
Matryba Katarzyna wychowanie fizyczne
Miszkuro Adam muzyka/plastyka
Moś Katarzyna nauczyciel wspomagający
Natanek Edyta edukacja wczesnoszkolna
Niedzielska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Opałka Mariola logopeda
Pasiewicz Bogusława edukacja wczesnoszkolna
Pasiewicz Teresa edukacja wczesnoszkolna
Pętal Agnieszka j. polski
Podolska Krystyna wychowawca klasy 0
Połochajło Renata edukacja wczesnoszkolna/ zajęcia komputerowe
Poznański Wojciech wychowanie fizyczne
Rębilas Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Sara Artur wychowanie fizyczne
Sara Iwona wychowanie fizyczne
Sochocka- Suchara Anna nauczyciel wspomagający
Staręga Justyna edukacja wczesnoszkolna
Szachniewicz Joanna logopeda
Szalecka Magdalena j. polski
Szymska Magdalena nauczyciel wspomagający
Tchorowska-Miszkuro Agnieszka matematyka
Tobiasiewicz Anna j. angielski
Tympalska Urszula edukacja wczesnoszkolna
Wasyliszyn Maria przyroda/biologia
Woźniak Anna edukacja wczesnoszkolna
Zawiła Iwona matematyka/zajęcia komputerowe
Ziomek Agnieszka matematyka
Żołędziewska Małgorzata bibliotekarz
Żuber Julita psycholog

 

 

 

Czytaj więcej

Pracownicy administracji

 

Nazwisko Stanowisko
Baranowska Agnieszka główny księgowy
Burczak Jolanta pomoc nauczyciela
Gerus Eugeniusz konserwator
Kędziora Helena sprzątaczka
Kocon Jan konserwator
Kraszkiewicz Elżbieta sprzątaczka
Lelakowska Elżbieta specjalista ds. kadr i płac
Lisowski Jerzy specjalista ds. bhp
Maciejowska Barbara sprzątaczka
Marszałek Anna specjalista administracyjny
Keler Iwona rehabilitant
Kulik Elżbieta sprzątaczka
Szwoger – Lettecka Barbara kierownik gospodarczy
Włudyga Zbigniew konserwator
Zając Justyna sprzątaczka

 

 

 

Czytaj więcej

Kadra

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

PRZEDMIOT/STANOWISKO

Begierska  Renata nauczanie zintegrowane
Binkowski Włodzimierz religia
Bobrowska Anna nauczanie indywidualne
Danieliszyn Jolanta nauczyciel wspomagający, technika
Dziedzic Ewa wychowawca świetlicy
Kała Katarzyna przyroda
Kasprzyk Małgorzata kształcenie zintegrowane
Każmierowski Stanisław religia
Kaźmierska Anna matematyka
Kogut Anna rewalidacja indywidualna
Kowalska Małgorzata język polski
Kozieł Małgorzata pedagog
Kufner Elżbieta bibliotekarz
Kupryciuk Katarzyna historia
Lenda Kamila język angielski
Lipińska Jolanta nauczyciel wspomagajacy
Łopatowska  Dorota język angielski
Mackiewicz Anna kształcenie zintegrowane
Magierowska Magdalena wychowawca klasy 0
Malczyk Justyna wychowanie fizyczne
Mazurek Eliza wychowawca świetlicy
Miller Magdalena nauczyciel wspomagający
Miszkuro Adam sztuka
Natanek Edyta kształcenie zintegrowane
Niedzielska Małgorzata kształcenie zintegrowane
Opałka Mariola logopeda
Pasiewicz Bogusława kształcenie zintegrowane
Pętal Agnieszka język polski
Podolska Krystyna wychowawca klasy 0
Pogubiło Danuta kształcenie zintegrowane
Połochajło Renata kształcenie zintegrowane
Rębilas Katarzyna wychowawca klasy 0
Sara Artur wychowanie fizyczne
Sara Iwona wychowanie fizyczne
Sidorska–Brucka Wioletta język polski
Sochacka Marzena język polski
Staręga Justyna nauczyciel wspomagający
Szachniewicz Joanna wychowawca świetlicy
Tobiasiewicz Anna język angielski
Tympalska Urszula kształcenie zintegrowane
Wasyliszyn Maria przyroda
Woźniak Anna kształcenie zintegrowane
Zawiła Iwona matematyka / informatyka
Ziomek Agnieszka matematyka
Żołędziewska Małgorzata bibliotekarz
Żuber Julita psycholog

 

Czytaj więcej

Dyrekcja

Dyrektor

mgr Alicja Karol

Wicedyrektor

mgr Marzena Sochacka

Wicedyrektor

mgr Anna Woźniak

Czytaj więcej

Adres

 

 

 

 

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy

Adres: Szkoła Podstawowa nr1 w Świdnicy, ul. Galla Anonima 1

Telefon: ( 074) 852-98-18

Adres www: http:// sp1.swidnica.pl

e- mail szkoły: sekretariat@sp1.swidnica.pl

 

Czytaj więcej