Nauczyciele

 

 

Nazwisko  Przedmiot/stanowisko
Begierska  Renata kształcenie zintegrowane
Biały Aleksandra j. angielski
Danieliszyn Jolanta nauczyciel wspomagający
Dziedzic Ewa wychowawca świetlicy
Franieczek Beata kształcenie zintegrowane
Kała Katarzyna przyroda
Kasprzyk Małgorzata kształcenie zintegrowane
Kaszyńska Małgorzata nauczyciel wspomagający
Każmierowski Stanisław religia
Kaźmierska Anna matematyka
Kogut Anna rewalidacja indywidualna
Kowalska Małgorzata język polski
Kozieł Małgorzata pedagog
Kufner Elżbieta bibliotekarz
Kupryciuk Katarzyna historia
Lenda-Kwartowicz Kamila j. angielski
Lipińska Jolanta nauczyciel wspomagający
Łopatowska  Dorota j. angielski
Mackiewicz Anna kształcenie zintegrowane
Magierowska Magdalena wychowawca świetlicy
Malczyk Justyna wychowanie fizyczne
Martynek Maciej  religia
Mazurek Eliza wychowawca świetlicy
Migda Beata nauczyciel wspomagający
Miller Magdalena kształcenie zintegrowane
Miszkuro Adam sztuka
Natanek Edyta kształcenie zintegrowane
Niedzielska Małgorzata kształcenie zintegrowane
Oberman Honorata nauczyciel wspomagający
Opałka Mariola logopeda
Pasiewicz Bogusława kształcenie zintegrowane
Pasiewicz Teresa kształcenie zintegrowane
Pętal Agnieszka j. polski
Podolska Krystyna wychowawca klasy 0
Pogubiło Danuta kształcenie zintegrowane
Połochajło Renata kształcenie zintegrowane
Poznański Wojciech wychowanie fizyczne
Raczycki Kamil religia
Rębilas Katarzyna nauczyciel wspomagający
Sara Artur wychowanie fizyczne
Sara Iwona wychowanie fizyczne
Skorupa Maria religia
Sochocka- Suchara Anna nauczyciel wspomagający
Staręga Justyna kształcenie zintegrowane
Szachniewicz Joanna logopeda
Tobiasiewicz Anna j. angielski
Tympalska Urszula kształcenie zintegrowane
Wasyliszyn Maria przyroda
Woźniak Anna kształcenie zintegrowane
Zając Magdalena nauczyciel wspomagający
Zawiła Iwona matematyka/zaj. komputerowe
Ziomek Agnieszka matematyka
Żołędziewska Małgorzata bibliotekarz
Żuber Julita psycholog

 

 

 

Czytaj więcej

Pracownicy administracji

 

Nazwisko Stanowisko
Baranowska Agnieszka główny księgowy
Burczak Jolanta pomoc nauczyciela
Gerus Eugeniusz konserwator
Kędziora Helena sprzątaczka
Kocon Jan konserwator
Kraszkiewicz Elżbieta sprzątaczka
Lelakowska Elżbieta specjalista ds. kadr i płac
Lisowski Jerzy specjalista ds. bhp
Maciejowska Barbara sprzątaczka
Marszałek Anna specjalista administracyjny
Keler Iwona rehabilitant
Kulik Elżbieta sprzątaczka
Szwoger – Lettecka Barbara kierownik gospodarczy
Włudyga Zbigniew konserwator
Zając Justyna sprzątaczka

 

 

 

Czytaj więcej

Dyrekcja

Dyrektor

mgr Alicja Karol

Wicedyrektor

mgr Marzena Sochacka

Czytaj więcej