„zDolny Ślązaczek”

5 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu w Auli Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów laureatom konkursu „zDolny Ślązaczek”. Wśród zwycięzców znalazło się aż trzech uczniów naszej szkoły: Adrian Bętkowski i Rafał Wiszniowski z klasy 7a oraz Julia Hoszowska z klasy 7b.

Aby zajść tak daleko, cała trójka musiała wielokrotnie rywalizować z innymi uczniami – najpierw na etapie szkolnym, potem powiatowym i w końcu wojewódzkim.

Wiadomości i umiejętności chłopców, zarówno z języka polskiego jak i matematyki, okazały się tak duże, że zostali podwójnymi laureatami! Julia natomiast swoją ciężką pracą wywalczyła tytuł laureata konkursu języka angielskiego.

Nasi uczniowie  należą w poszczególnych kategoriach do najlepszych na Dolnym Śląsku!

Laureatom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do życzeń dołączają się wszyscy nauczyciele i dyrekcja szkoły.

.