Wyniki Kangura!!!

 


WYNIKI KANGURA!!!

Dnia 15 marca 2018r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. W konkursie wzięło udział 81 uczniów naszej szkoły. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

  • ŻACZEK (klasy II)
  • MALUCH (klasy III i IV)
  • BENIAMIN (klasy V i VI)
  • KADET (klasy VII)

W związku ze zmianami w regulaminie konkursu dotyczącymi publikacji wyników na stronie Kangura, wyniki wszystkich uczestników konkursu naszej szkoły można sprawdzić u szkolnego koordynatora konkursu pani Anny Kaźmierskiej, a także u pań: Agnieszki Ziomek, Iwony Zawiły, Agnieszki Tchorowskiej – Miszkuro oraz Anny Sochockiej.

Dyplomy i nagrody XXVII edycji konkursu „Kangur Matematyczny” będą wręczone na apelu porządkowym w czerwcu.

Lista laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach:

 

.