Zajęcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie
na wieczornym niebie,
gdy popłynie w świat kolęda,
przy choince zbiera się rodzina,
to już są święta.
Podczas wieczerzy wigilijnej, 21 grudnia, zerówkowicze dzieląc się opłatkiem i śpiewając kolędy składali sobie świąteczne życzenia.
Dzieci z oddziału przedszkolnego
życzą wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt
oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

 

19 grudnia, dzieci z zerówki wzięły udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek dla dzieci przedszkolnej. Na scenie Teatru Miejskiego w Świdnicy przedstawiły kolędę „Świąteczne życzenia”.

Przyjedź do nas Mikołaju w tę zimową, mroźną noc. Wszystkie dzieci cię kochają, przywieź nam prezentów moc.

I w tym roku, Mikołaj nie zapomniał odwiedzić dzieci z oddziału przedszkolnego. Spotkał się z nimi i rozdał tak oczekiwane prezenty – oczywiście 6 grudnia. Mikołaju, zapraszamy cię za rok!

k1 k2 k3

Miś jest miły i puchaty. Miś jest fajny i kudłaty. Miś jest gruby, jak ta kula. Ja do misia się przytulam!

  Każdy miał lub ma swojego ulubionego, najukochańszego pluszowego misia, który jest nie tylko najlepszym przyjacielem, ale i lekarstwem na każdy smutek. Dnia 24 listopada dzieci z zerówki obchodziły Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.
k1 k2 k3 k4 k5

Zerówkowicze też obchodzili Święto Niepodległości.

k6

O tym, jak należy pomagać ptakom i innym zwierzętom podczas mroźnej zimy, dzieci z oddziału przedszkolnego mogły się dowiedzieć podczas spotkania z pracownikami Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w Wałbrzychu. Spotkanie odbyło się 24 października.
k5 k4

Jak ważna jest znajomość zasad ruchu drogowego w życiu, wiedzą już o tym zerówkowicze, a czy znają te zasady? Mogli to sprawdzić podczas spotkania z policjantami z wydziału ruchu drogowego, które odbyło się 10 października.

k1 k2

 

Dnia 29 września chłopcy obchodzili swoje święto. W tym dniu mieli pierwszeństwo we wszystkich. dziewczęta złożyły im życzenia i wręczyły słodkie upominki. Nasi chłopcy są na 102!!!

k3

W poniedziałek, 4 września, dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczęły nowy etap w swoim życiu

– zabawę i naukę w zerówce w szkole.k1 k2

 

 

 

 

 

.